MÁŠ VIAC AKO 18 ROKOV?

Amundsen Deep Blue

Značka Amundsen stvorila jedinečnú vodku Amundsen Deep Blue, ktorej krištáľová čistota a výnimočná jemnosť vyplýva zo 6-násobne destilovaného kvalitného obilia a z následnej filtrácie cez aktívne uhlie. Intenzívna vybrúsená chuť pohladí na jazyku a prebudí túžbu objavovať jej čistoskvejúcu sa nádheru všetkými zmyslami.

Preniknite do novej dimenzie sily a čistoty, fascinujúcej ako pohľad na temnú večernú oblohu.

Nový, výnimočný obilný lieh až z 80% pšenice si vyžadoval nový, nápaditý design. Zahalená do nebesky modrej fľaše, vyžaruje Amundsen Deep Blue svoju magickú silu a príťažlivosť, ktorou nás dokáže upútať jedine zatemnená obloha blížiacej sa noci.

Vstúpte do jej hlbokej, nekonečnej náruče so svojimi priateľmi a objavujte silu prémiovej 40% vodky, ktorá je vďaka šesťnásobnej destilácii a špeciálnemu procesu filtrácie cez aktívne uhlie iskrivo čistá a jemná. Stiahnite si z nebies o kvapku väčší zážitok, než na ktorý ste boli zvyknutí. Sila Deep Blue je na dosah!

Deep Fresh

Tri slová: Amundsen, grep a sóda. To je tá magická kombinácia, s ktorou vykúzliš neobyčajný párty drink Deep Fresh. Stačí zmiešať šťavu z polovice grepu s novou prémiovou vodkou Amundsen Deep Blue a doplniť sódou s kopou ľadu. Easy, nie?

øbjav jedinečnú vodku amundsen deep blue

kúpiť