MÁŠ VIAC AKO 18 ROKOV?

Drinky

Amundsen vodka a jej severské čaro, to nie je iba perfektne vychladená fľaša a štrnganie poldecákmi s tvojimi kamošmi.
Objav rôznorodú mixibilitu krištáľovo čistej vodky a lahodných ingrediencií, ktorých kombinácia pretkáva nezabudnuteľné zážitky s lahodnou chuťou 6x destilovaných drinkov.

Amundsen Skinny

Predstavujeme ti niekoľko výnimočných Amundsen drinkov pre všetky magické momenty. Prvým z nich je Amundsen Skinny. Dopraj si ideálne letné osvieženie kedykoľvek a kdekoľvek, príprava ikonického drinku je totiž ľahká a rýchla. Do pohára plného ľadu zmiešaj vodku Amundsen a sódu, vymačkaj a ozdob limetkou - a je to!

Amundsen Lemonade

Pokiaľ hľadáš niečo rovnako osviežujúce, ale so sladším ovocným nádychom, Amundsen Lemonade je tá správna voľba. Namiešaj si ho ku každému pikniku a uvidíš, že ti jedlo na deke bude chutiť minimálne 6x viac. Stačí len zmiešať ľad, vodku Amundsen, sódu a malinový alebo bazový sirup.

Amundsen Juice

Ďalším magickým drinkom je Amundsen Juice, ktorým sa osviežiš počas náročného odpočinku. Klasický pomarančový džús vymeň za brusnicový a dopraj si drink na vyššej úrovni.

Amundsen Mule

Amundsen Mule je vhodný pre milovníkov vodky aj sviežosti. Zmiešaj Amundsen vodku so zázvorovým pivom, pridaj limetku, ľad a vychutnaj si ho počas letného večera pri obľúbenom filme.

Deep FRESH

Amundsen Deep Fresh je drink, vďaka ktorému ťa všetci tvoji hostia na grilovačke budú milovať. Pohár naplň množstvom ľadu, doplň vodkou Amundsen Deep Blue, šťavou z 1/2 citrusu a sódou.

Amundsen Polar Tonic

Amundsen Polar Tonic. Zvodný drink, ktorý ti pomôže urobiť z kempingu s priateľmi magicky strávený čas. Stačí ti len Amundsen Polar Heat a obľúbený tonik. Zmiešaj, pridaj pomaranč a dozdob rozmarínom.

Amundsen Splash

Pre milovníkov šťavnatých drinkov je tu Amundsen Splash. Táto melónová bomba ťa prenesie do exotických miest aj keď si zrovna len pri bazéne na záhrade. Stačí skočiť po Amundsen Fusion, tonik, melón a ľad.

Amundsen Mint Tea

V našich končinách bohužiaľ nie je večné leto, preto tu máme aj jeden tip na zahriatie. Vyskúšaj prekvapivo sviežu kombináciu mätového čaju a vodky v horúcom drinku Amundsen Mint Tea. Dozdob citrónom a potom už sa len pohodlne uveleb.

Deep Codder

Vieš, čo vznikne, keď zmiešaš novú Amundsen Deep Blue, brusnicový alebo čiernoríbezľový džús, limetku a veľa ľadu? Jedinečný drink Deep Coder, ideálny na letné posedenia. Tak na čo čakáš? Oslň svojich hostí!