MÁŠ VIAC AKO 18 ROKOV?

Drinky

Amundsen vodka a jej severské čaro, to nie je iba perfektne vychladená fľaša a štrnganie poldecákmi s tvojimi kamošmi.
Objav rôznorodú mixibilitu krištáľovo čistej vodky a lahodných ingrediencií, ktorých kombinácia pretkáva nezabudnuteľné zážitky s lahodnou chuťou 6x destilovaných drinkov.

Amundsen Lemonade

Predstavujeme Ti 5 výnimočných Amundsen drinkov pre Tvojich 5 magických momentov. Prvým z nich je Amundsen Lemonade. Namiešaj si ho ku každému pikniku a uvidíš, že ti jedlo na deke bude chutiť minimálne 6x viac. Stačí len zmiešať ľad, vodku Amundsen, sódu a malinový sirup.

Amundsen Juice

Druhým magickým drinkom je Amundsen Juice, ktorým sa osviežiš počas náročného opaľovania. Klasický pomarančový džús vymeň za brusnicový a dostaň drink na vyšší level.

Amundsen Mule

Amundsen Mule, tretí magický drink, je vhodný pre milovníkov vodky aj piva. Zmiešaj Amundsen vodku so zázvorovým pivom, pridaj limetku, ľad a vychutnaj si ho počas letného večera pri obľúbenom filme.

Amundsen Polar Tonic

Amundsen Polar Tonic. Štvrtý drink, ktorý ti pomôže urobiť z kempingu s priateľmi magicky strávený čas. Stačí ti len Amundsen Polar Heat a obľúbený tonik. Zmiešaj, pridaj pomaranč a dozdob rozmarínom.

Deep FRESH

Amundsen Deep Fresh je piaty drink, vďaka ktorému ťa všetci tvoji hostia na grilovačke budú milovať. Pohár naplň množstvom ľadu, doplň vodkou Amundsen Deep Blue, šťavou z 1/2 citrusu a sódou.

Deep Codder

Vieš, čo Ti vznikne, keď zmiešaš novú Amundsen Deep Blue, brusnicový alebo čiernoríbezľový džús, limetku a veľa ľadu? Jedinečný drink Deep Coder, ideálny na letné grilovačky. Tak na čo čakáš? Oslň svojich hostí!