JE TI VÍCE NEŽ 18 LET?

Amundsen
Summer Edition

Leto volá! Vymeňte záprah za pohodu s vodkou Amundsen v limitovanej letnej edícii s etiketou, ktorú navrhla umelá inteligencia.

Slnko, pláže, rybníky, stanovanie, čundry, grilovačky a výlety do prírody. Prípravy na leto sú v plnom prúde a Amundsenskí husky počúvajú svoj 6. zmysel a vymenili záprah za pohodu, aby boli v plnej sile pripravení na zimu. Nechajte sa nimi inšpirovať a užite si leto presne podľa vášho gusta s obľúbenou vodkou Amundsen. Tá prichádza s limitovanou letnou edíciou, ktorá je vybavená jedinečnou hravou etiketou, ktorú podľa zadania spoločnosti STOCK Plzeň-Božkov navrhla úplne prvýkrát umelá inteligencia!

Umelá inteligencia (Artificial Intelligence, AI) sa neustále posúva dopredu. A má aj zmysel pre humor! Zaujíma vás, ako to vieme? AI totiž navrhla novú etiketu pre limitovanú letnú edíciu krištáľovo čistej vodky Amundsen. Spoločnosť STOCK Plzeň-Božkov zadala umelej inteligencii pokyn, aby navrhla etiketu na motívy toho, ako Amundsen vodka trávi leto, ako vyzerá škandinávske leto a ako by to mohlo vyzerať, keby aj Amundsenskí husky počúvali svoj 6. zmysel. A tu je výsledok – Amundsenskí husky vymenili záprah za pohodu a užívajú si zaslúžený letný odpočinok. A nie hocijakým spôsobom. Husky si totiž užívajú letnú pohodu v plnej paráde – na pláži, so slnečnými okuliarmi a drinkom s vodkou Amundsen.

A pretože Amundsenskí husky si už doprajú zaslúženého odpočinku a letných radovánok, užite si leto naplno aj vy. Vodka Amundsen v sebe ukrýva krištáľovo čistú a 6x destilovanú tekutinu, ktorá je priamo stvorená na miešanie odvážnych a osviežujúcich letných drinkov. Čo tak namiešať svojim priateľom jednoduchý drink Amundsen Skinny, ktorý vás dostane svojou sviežou chuťou s tónmi čerstvej limetky?

Amundsen Skinny

Predstavujeme ti niekoľko výnimočných Amundsen drinkov pre všetky magické momenty. Prvým z nich je Amundsen Skinny. Dopraj si ideálne letné osvieženie kedykoľvek a kdekoľvek, príprava ikonického drinku je totiž ľahká a rýchla. Do pohára plného ľadu zmiešaj vodku Amundsen a sódu, vymačkaj a ozdob limetkou - a je to!